Ortaokul bitti ve şimdi hayallerini gerçeğe dönüştürme zamanı. Başarı, özgüven ve mutlu bir gelecek için doğru yerdesiniz. Ortaokulda olduğu gibi Ata Doruk Koleji öğrencilerimiz lise eğitimine 12 kişilik sınıflarda devam ediyor. 9. Sınıftan itibaren butik ve ayrıcalıklı eğitim ilkelerimizi uygulamaya devam ediyoruz.

ve 10. Sınıflarda öğrencilerimizi yoğun bir akademik eğitim dönemi bekliyor. Ama bu “yoğunluk” onları korkutmuyor. Gençlik döneminin en coşkulu döneminde öğrenmeyi neşeli ve keyifli hale getiriyoruz.

Ayrıcalıklı Eğitim Modelimiz kusursuzca lisede de sürüyor. 12 kişilik sınıflarda, her öğrencimizi yakından takip ediyoruz. “Özel ders” ile tüm eksiklikleri tamamlıyor, geleceğe hazırlanırken hiçbir gecikmeye izin vermiyoruz.

Özel Rehberlik ve Koçluk

ve 12. Sınıfta hayalleri gerçeğe dönüştürmek için bire bir ve koçluk hizmetlerimiz devreye giriyor. Öğrencilerimiz Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na(YKS) hazırlanırken başarı ve özgüvenle, Ata Doruk Koleji’nin güveniyle mutlu bir geleceğe hazırlanıyor.

“Doğru meslek seçimi”, “hangi üniversite?”, “hangi bölüm?”, “nasıl bir kariyer seçimi?” gibi çok sayıda soruya öğrencilerimiz ve velilerimizle birlikte yön veriyor, “mutlu bir gelecek tasarımını” birlikte planlıyoruz.

Sanat ve Spor

Ata Doruk Koleji’nde lise yaşamı sanat ve spor ile dolu dolu geçiyor, akademik başarı “sosyal başarı” ile destekleniyor, öğrencilerimiz “özgüvenle” geleceğe hazırlanıyor. Ata Doruk Koleji öğrencileri “geliştiren kampüsümüz” ile ilgi alanlarına göre sportif faaliyetlere ve kulüp çalışmalarına katılarak kişisel gelişimlerini destekleme fırsatı bulabiliyorlar.